![Συμμετοχή Λ.Σ – ΕΛ.ΑΚΤ. στους αγώνες ποδηλασίας Ενόπλων Δυνάμεων και Σωμάτων Ασφαλείας](/media/images/2022/12/04/image0.2e16d0ba.fill-900x400.jpg)
Το Λιμενικό Σώμα – Ελληνική Ακτοφυλακή συμμετείχε στους αγώνες ποδηλασίας Ε.Δ. & Σ.Α. για το έτος 2021, οι οποίοι έλαβαν χώρα στις 10 Οκτωβρίου στο Ολυμπιακό ποδηλατοδρόμιο του Σχοινιά.
Οι αθλητές του Λιμενικού Σώματος που αγωνίσθηκαν είναι οι: Υποπλοίαρχος Λ.Σ. ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ Τηλέμαχος και Επικελευστής Λ.Σ. ΜΠΟΛΟΥΔΑΚΗΣ Παναγιώτης, οι οποίοι τερμάτισαν με διαφορά 2 δευτερολέπτων μετά το πρώτο γκρουπ.
Διαθέσιμο φωτογραφικό υλικό έχει αναρτηθεί στο www.hcg.gr.